Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Get Adobe Flash player

This page requires Flash Player version 8.0.24 or higher.

LOXX o firmie

Firma Loxx jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm logistycznych w Europie. Od momentu jej założenia w 1977 roku, spółka wciąż poszerza zakres swoich usług. W głównej siedzibie firmy zatrudnionych jest ponad 200 osób. Centra logistyczne zajmują blisko 10.000 m² powierzchni przeładunkowej i 15.000 m² rozproszonej powierzchni magazynowej.

Centrala firmy mieści się w Niemczech w Gelsenkirchen, a filie w Tamm, koło Stuttgartu, w Warszawie, Poznaniu i Budapeszcie. Biura sprzedaży natomiast są w Berlinie, Moskwie i Kijowie. Taki układ geograficzny sprawia, że LOXX jest silnym partnerem biznesowym na rynku logistycznym.

W firmie zatrudnionych jest ponad 300 specjalistów. W branży logistycznej LOXX jest też jedną z pierwszych organizacji, która na wszystkie świadczone przez siebie usługi posiada certyfikaty - DIN ISO 9001 uzyskany w roku 1994 oraz DIN ISO 14001 otrzymany w 2008 roku. Zaowocowało to wprowadzeniem zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem. Firma posiada również certyfikat DQS oraz ocenę zgodną ze standardami SQAS.

W spółce można porozumieć się w 20 różnych językach - zatrudnieni pracownicy na lokalnych rynkach znają biegle język danego kraju. Dzięki temu firma zapewnia profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

W grupie LOXX każdego dnia obsługiwanych jest ponad 600 ton towaru, co składa się na 250 000 zleceń przewozowych rocznie.

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy, ładunki całopojazdowe i drobnica, logistyka dystrybucyjna i magazynowa - z Grupą Loxx sprostają Państwa wszystkim wyzwaniom logistycznym.

LOXX Sp. z o.o. | ul. Staniewicka 5 | 03-310 Warszawa | tel. +48 22 1005358