Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Aktualności Loxx

  • Barcelona - Poznań w 48 godzin !

Od 15 listopada 2012 uruchamiamy codzienne połączenia drobnicowe z Barcelony do Poznania i Warszawy. Transport z rejonów:

*Valencia

*Alicante

*Madrid

*Zaragonza

*Pamplona

*Bilbao

* u.v.m.

do Poznania będzie trwał 48 godzin, a do Warszawy 72 godziny.

Chętnie odpowiemy na Państwa dodatkowe pytania.

  • Wasze potrzeby - nasze wyzwanie. Exporty na zachód.

Miesiąc wrzesień w LOXXie zaczął się bardzo dynamicznie. Ciągle staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów oraz utwierdzać ich w tym, że jesteśmy im w stanie wiele zaoferować.

Od 07.09.2012 roku uruchomiliśmy nowe, drobnicowe linie exportowe. Dzięki nowym rozwiązaniom, mamy możliwość transportu towarów z Polski do: Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Włoch, Austrii i Szwajcarii.

Wszystkie przesyłki drobnicowe są konsolidowane w Poznaniu i stamtąd w każdy piątek wysyłane samochodami liniowymi na zachód Europy. W przeciągu 2 do 4 dni docierają do każdego z wymienionych krajów.

Dzięki temu nasza obsługa spedycyjna jest bardzo kompleksowa. Jest to szczególnie ważne dla klientów, którzy zarówno importują jak i exportują towary na zachód.

  • Z LOXXem na stadiony !

„Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami”. Taki slogan można od paru tygodni zauważyć w wielu miejscach na terenie całego kraju. Emocje towarzyszące kibicom podczas rozgrywek sięgają zenitu. Mimo tego, że Polska nie zakwalifikowała się do ćwierćfinału, Polacy są bardzo dumni z pełnienia funkcji gospodarza mistrzostw Euro 2012 .

Jest jednak grupa osób , która oprócz dumy, czuje wielką odpowiedzialność za to, aby cała piłkarska impreza przebiegła na najwyższym poziomie. Są nimi pracownicy firmy LOXX.

Po ogłoszeniu wyników przetargu, pracownicy firmy LOXX, nie kryjąc radości z możliwości uczestniczenia w tak ważnym wydarzeniu, rozpoczęli wytężoną pracę. Magazyn spółki działa jako hub do przeładunków infrastruktury stadionów. W magazynie o powierzchni 3300 m2 zostało wydzielonych 1000 m2 na składowanie wszelkich materiałów oraz realizację projektu Euro 2012. Do głównych zadań należało przygotowanie i dostarczenie na stadiony w Polsce i na Ukrainie 3000 zestawów ubrań dla wolontariuszy oraz obsługi mistrzostw , 7000 zestawów artykułów reklamowych dla obsługi medialnej oraz sprzętu technicznego do obsługi gości na wszystkich stadionach . Zadanie to było o tyle skomplikowane , że każdy zestaw trzeba było przygotować w określonym rozmiarze i podporządkować konkretnej osobie . Zestawy, które były przechowywane i transportowane na stadiony zawierały m.in. T-shirty, spodnie i spodenki, kurtki, buty, czapki, plecaki i inne materiały informacyjne.

Poświęcenie całego zespołu LOXXa było ogromne z pewnością również dlatego, że sami pracownicy są wielkimi entuzjastami piłki nożnej. W spółce istnieje team piłkarski, który bierze udział w różnych turniejach, rywalizując także z drużynami z branży logistycznej..

Pomimo, że mistrzostwa jeszcze nie dobiegły końca i przed nami wiele emocjonujących zwrotów akcji , trzeba przyznać już teraz, że impreza pod kątem logistycznym została przygotowana na bardzo wysokim poziomie.

Galeria: http://www.e-galeria.loxx.pl//index.php/EURO-2012

  • Magazyn pod pełną kontrolą !

1 maja 2012 roku zakończyliśmy wdrożenie systemu zarządzania magazynem wysokiego składowania - Warehouse Management System (WMS). Nowe rozwiązanie informatyczne pozwala na efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową i usprawnienie procesów logistycznych.

Głównym założeniem wdrożenia było zautomatyzowanie wszystkich procesów zachodzących w magazynie - od przyjęcia towaru na stan magazynowy, poprzez relokację , składowanie , kompletację i wydanie. System daje możliwość przeprowadzenia inwentaryzacji całości lub części wybranego asortymentu oraz generowania wielu raportów do arkusza Exel. Program pracuje w trybie online , wykorzystuje sieć WIFI oraz ręczne skanery kodów kreskowych Motorola MC 9190. Operator za pomocą dotykowego skanera jest w stanie wykonać wszystkie niezbędne operacje magazynowe.Nasi klienci doceniają w nowym rozwiązaniu to, że poprzez stronę internetową mogą logować się do systemu, przeglądać stany magazynowe , dokumenty WZ, PZ, tworzyć własne raporty. Daje to im większą kontrolę nad stanami magazynowymi i historią ich zmian.

Inwestycja w nowe rozwiązanie IT umożliwiła nam jeszcze bardziej efektywną pracę, eliminację błędów przy przyjęciach i wydaniach towarów oraz ograniczyła papierowy obieg dokumentów.

  • Mistrzowskie zagranie !

W dniach 24-25 luty 2012 w Jarocinie odbyły się VII Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej. Po raz pierwszy udział w nich wzięła drużyna składająca się z pracowników naszej firmy. Nasz team konkurował z drużynami z kluczowych firm branżowych.
Podczas całego turnieju towarzyszyły nam ogromne emocje i niesamowity zapał do walki. Ukoronowaniem naszych zmagań był puchar i zasłużony odpoczynek w przyległym do hali aquaparku.
Zawody te były dla pracowników LOXX okazją do spędzenia wolnego czasu w niepowtarzalny sposób. Stanowiły też ważny element w budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku naszej firmy.
Zobacz jak się bawiliśmy: http://www.e-galeria.loxx.pl

  • Kolejny Partner we Włoszech !

Włochy są aktualnie jednym z kluczowych partnerów handlowych Polski. Import towarów z tego kraju do Polski stale rośnie.
W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług oraz zredukowania czasu dostawy przesyłek, nawiązaliśmy współpracę z kolejnym partnerem we Włoszech i uruchomiliśmy nową linię drobnicową. Dzięki tej współpracy poza funkcjonującymi już liniami z Milano i Prato mamy możliwość transportu towaru z okolic Wenecji . Samochody drobnicowe wyjeżdzają z Wenecji do Warszawy w każdy piątek.
W niedalekiej przyszłości planujemy otworzyć następną bezpośrednią linię transportową z okolic Bolonii.

<< 12

LOXX Sp. z o.o. | ul. Staniewicka 5 | 03-310 Warszawa | tel. +48 22 1005358